Прибор во кујна

0
91

Една кутија за брашно,другите ,за шекер,сол,црвен пипер или друго , некогаш прибор во секоја кујна

Претходниот артикал,Дневна и спална соба.
Следната статијаРачно перење во минатото

Оставете одговор

Ве молиме внесете го вашиот коментар
Ве молиме внесете ги вашето име тука