Фотографија од наши предели

0
134

Фотографија од наши предели од една од маршутите на велосипедскиот клуб МТБ Илинден

Претходниот артикал,Свадба на Владо и Владанка
Следната статијаГоце Георгиевски,го продолжи договорот со Вардар

Оставете одговор

Ве молиме внесете го вашиот коментар
Ве молиме внесете ги вашето име тука