Ф.К.„МИЛАДИНОВЦИ“-Миладиновци

0
152

Фудбалски Клуб „Миладиновци“ од Миладиновци од 1921година

Претходниот артикал,Св.Архангел Михаил
Следната статијаПоплава,Ноември-1979 година

Оставете одговор

Ве молиме внесете го вашиот коментар
Ве молиме внесете ги вашето име тука