Свадба на Љубе и Славка 1962

0
94

Свадба на Љубе и Славка Георгиевски-1962г. ,деверот е Баже Аџиевски.

Оставете одговор

Ве молиме внесете го вашиот коментар
Ве молиме внесете ги вашето име тука