42 години после полуматурата

0
2986

Како што напоменав пред некој ден вo ресторанот „ Бисер“ деновиве се одржаа неколку полуматурантски средби од поранешни ученици од ООУ Гоце Делчев -Илинден

Претходниот артикал,Свиено е и 5-то штрково седало
Следната статијаГенерацијска фотографија 40 години од полуматурата

Оставете одговор

Ве молиме внесете го вашиот коментар
Ве молиме внесете ги вашето име тука