БРАТУЧЕДИ

0
176

„Братучедите се обично првите пријатели што ги имаме како деца. Тие се најдобри од двата света затоа што се семејство и пријатели во исто време “.Родбина која треба да се негува,почитува зошто „Род рода не рани ,ама тешко кој ги нема“

Претходниот артикал,Илина се закити со Бронзен Медал
Следната статијаПрвото место за вредните ИЛИНДЕНКИ

Оставете одговор

Ве молиме внесете го вашиот коментар
Ве молиме внесете ги вашето име тука