Свадба на Саше и Марина -1996

0
656

Фотографија од свадбата -венчавката во црква на Саше Цветковски и Марина на денешен ден25 мај 1996 година.

На фотографијата покрај младоженците се и дел од многубројните нивни роднини,кумовите ,старејковите, деверовите и други.

Претходниот артикал,Ф.К.ВАРДАР, се врати во првата фудбалска лига
Следната статијаГолемо признание за РК Илинден

Оставете одговор

Ве молиме внесете го вашиот коментар
Ве молиме внесете ги вашето име тука